Extol Premium 8873115

na konáre

• , zakúpené v NIKOSK

• zatial som spokojny
    • trochu vačšia váha

nožnice strihajú na parádu možem povedať,zatial iba po kratkom použití som spokojný.odporúčam za tú cenu určite.

• , zakúpené v RR náradie

• Fungujú ako majú
    • Teleskopické rúčky (väčšia páka, vyššie konáre ostrihajú)

odporúčam

Použitie
na konáre

Nožnice na konáre Extol Premium 8873115 sú teleskopické prevodové dvojsečné. Sú určené na strihanie konárov do priemeru 45 mm. Majú teleskopickú rukoväť s odolným elipsovitým profilom a ostrie s povrchovou úpravou proti zachytávaniu rastlinných zvyškov. Prevod nožníc pre maximálny prenos vynaloženej energie do strihu. Rozmer 700 – 1000 mm. Ean: 8595126946001

• , zakúpené v NIKOSK

• zatial som spokojny
    • trochu vačšia váha

• , zakúpené v RR náradie

• Fungujú ako majú
    • Teleskopické rúčky (väčšia páka, vyššie konáre ostrihajú)

odporúčam